Firma MAICO byla založena roku 1937 v Minneapolis, USA. V roce 1991 sloučením s firmou Robert Bosch GmbH/Berlin vznikla celosvětově operující společnost. MAICO je tvůrcem slova „audiometr, které bylo použito k popisu přístroje testujícího kvalitu sluchového aparátu s „nulovou referenční hodnotou a umožňující jako první na světě přesně měřit ztráty sluchu. Tak jak se dále vyvíjí audiometrie, MAICO naplňuje její specifické potřeby. Dnes je MAICO charakteristické svou širokou nabídkou velmi kvalitních přístrojů s uživatelsky přívětivým ovládáním a stejně tak efektivními službami.

Audiometr MA 42

 

Tato nová generace stolních audiometrů je navržená speciálně do ordinací, ale stejně praktická i pro snadné a rychlé přenášení pro lékaře v terénu. MA42 přichází s volitelnými a nastavitelnými diagnostickými parametry. Oproti základní řadě je vybavena nadprahovými testy, simulátorem sluchadel a mnoho dalších protokolů.

Více informací

Audiometr MA 41

 

Tato nová generace stolních audiometrů je navržená speciálně do ordinací, ale stejně praktická i pro snadné a rychlé přenášení pro lékaře v terénu. MA42 přichází s volitelnými a nastavitelnými diagnostickými parametry.

Více informací

Tympanometr MI 34 a MI 24

 

Nejnovější tympanometry MAICO řady MI byly speciálně vyvinuty pro rychlé a snadné vyšetření. Tato řada byla zkonstruována tak, aby intuitivně napomáhala personálu při vyšetření. Velká 10,4" dotyková obrazovka je navržena tak, aby se jednotlivé parametry vyšetření daly nastavovat co nejrychleji.

Více informací

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz