MA 41

 

Tónový a slovní audiometr s ergonomickým designem pro použití v ordinaci i terénu.

Vhodný pro kliniku i mimo ní - audiometr MAICO MA 41 je navržen pro použití jako přenosný audiometr nebo jako stacionární zařízení. Ideální pro audiology, ORL kliniky, mobilní zařízení nebo dodavatele sluchadel. Audiometr umožňuje vzduchové a kostní vedení, stejně jako testování řečovou audiometrií a volným polem. Proveďte testy vzduchového vedení pomocí sluchátek neb pomocí reproduktorů volným polem. Pro testy kostního vedení je dodáván kostní vibrátor. Možnosti stimulace MAICO MA 41 zahrnují čistý a oktávový tón (nepřetržitý nebo pulzní) jako testovací signály a pro makování úzkopásmový a řečový šum. Jeho ergonomický design a snadná manipulace umožňuje pohodlné používání po celý den.

 

Lze použít předehrané soubory WAV z vyměnitelné paměťové SD karty, přehrávání souborů z externího přehrávače nebo provést vyšetření mluveným slovem.

 

Stručný přehled funkcí:

 

  • Tónová a slovní audiometrie vzduchovým vedením, kostní vedení a volitelně testováním ve volném poli
  • Testovací signály - čistý nebo oktávový (kontinuální nebo pulzní)
  • Maskování - úzkopásmový, řečový šum
  • Individuální konfigurace s rozsáhlými možnostmi nastavení
  • Řečová audiometrie pomocí souborů WAV, CD nebo mikrofonu
  • Volitelná databáze pacientů nebo software kompatibilní s NOAH

Slovní audiometrie snadným způsobem

 

Vyberte, zda chcete přehrávat předem zaznamenané soubory řeči z vyměnitelné paměťové SD karty nebo externího přehrávače, nebo k pacientovi mluvit v reálném čase prostřednictvím mikrofonu s husím krkem.

Pohodlí s lehkým audiometrem

 

S hmotností menší než 1,5 kg je MA 41 ideálním přenosným audiometrem. Díky volitelnému transportnímu kufříku je model MA 41 ještě vhodnější vzít jej kamkoli potřebujete. Uživatelsky přívětivé umístění tlačítek umožňuje rychlé přechody během testování. Snadno se orientujte mezi pravým a levým uchem pomocí přehledného a plně barevného displeje.

Snadné reporty a zprávy

 

Ukládejte údaje o paceintech a jejich relace do integrované databáze a zůstaňte mobilní. Své reporty uložíte jako soubor PDF na USB flash disk nebo SD kartu. Tiskněte zprávy na USB tiskárně nebo je přeneste do počítače s volitelným modulem audiometrie pro databázi MAICO nebo NOAH. Výsledky testů se automaticky přenesou do vašeho počítače přes USB připojení.


Ke stažení

Kontaktujte obchodního zástupce :

 

Mgr. Kamil Feber

+420 777 638 734

feber@chironax.com

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz