MA 42

 

Dvoukanálový audiometr s tónovou a slovní audiometrií

 

Ergonomický design v kombinaci s mobilností a velkým množstvím diagnostických testovacích funkcí je MA 42 ideální pro audiology, ORL i dodavatele sluchadel na klinikách i mimo ně. Proveďte testy vzdušeného vedení pomocí sluchátek či prostřednictvím reproduktorů testujte vedení volným polem. Pro testy kostního vedení je dodáván kostní vibrátor. Možnosti stimulace MAICO MA 42 zahrnují čistý tón a oktávový (kontinuální nebo pulzní), maskování lze provádět s úzkopásmovým, řečovým nebo bílým šumem. Ergonomický design a snadná manipulace umožňuje pohodlné používání po celý den. Při vyšetření lze použít předehrané soubory nebo nahrávky z externího přehrávače či provést vyšetření mluveným slovem.

 

Nastavte si audiometr MA 42 tak, aby vyhovoval vašim potřebám: přizpůsobte si rozhraní tak, aby vyhovovalo vašim individuálním preferencím a užívejte si rychlé a snadné přechody při testování s uživatelsky přívětivým rozmístěním tlačítek. Plně barevný displej podporuje snadné rozlišení mezi pravým a levým uchem. Vyberte si, zda chcete výsledky testu vytisknout přímo na tiskárně nebo je uložit na SD kartu nebo USB disk. Pomocí USB klávesnice uložte měření zadáním jména pacienta do interní databáze pacientů.

 

Stručný přehled funkcí:

 

  • Tónová a slovní audiometrie s AC, BC a testováním ve volném poli
  • Testovací signály - čistý tón, oktávový tón
  • Maskovací šum - úzkopásmový, bílý a řečový
  • Nadprahové testy: SISI, Decay, Fowler, MLB, Langenbeck a Stenger
  • Mixujte signály a kanály nezávisle na sobě
  • Integrovaná databáze pacientů ukládá více než 1000 výsledků testů

 

Audiometrie v terénu nikdy nebyla jednodušší

 

Diagnostický audiometr MA 42 je ideální pro audiometrii v terénu. Jeho malá velikost a minimální hmotnost (1,5 kg) umožňují pohodlné testování mimo ordinaci. Využijte volitelné přenosné pouzdro jako svou mobilní kancelář a usnadněte si přenášení modelu MA 42 kamkoli potřebujete. Ergonomický design dovoluje maximální soustředění na pacienta během vyšetření. Integrovaná databáze pacientů uchovává více než 1000 výsledků testů a podrobnosti o pacientech. V případě potřeby uložení, přeneste výsledky do počítače přes USB.

Další možnosti testování tónové a řečové audiometrie

 

Přístroje MA 41 a MA 42 poskytují všechny nezbytné funkce pro slovní a tónovou audiometrii.  MA 42 přidává možnosti diagnostického testování. Ve srovnání s naším MA 41 nabízí MA 42 nadprahové testy, jako jsou: SISI, Decay, ABLB, MLB, MCL a flexibilní míchání kanálů a zvuků, stejně jako volitelně řeč v šumu (SIN). Pokud potřebujete rozsáhlé diagnostické funkce, vyberte si MA 42.


Ke stažení

Kontaktujte obchodního zástupce :

 

Mgr. Kamil Feber

+420 777 638 734

feber@chironax.com

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz