G-scan Brio

 

G-scan Brio nabízí revoluční přístup MRI, který zvyšuje přesnost a spolehlivost diagnostiky pro muskuloskeletální aplikace. Se zkušenostmi získanými z první generace systémů G-scan vyvinula společnost Esaote G-scan Brio, zcela obnovený MRI systém s hmotnostním ložiskem, který má nový vzhled, novou ergonomii a nové techniky snímání.

Více detailů, vyšší přesnost, větší důvěra

 

Nový G-scan Brio od společnosti Esaote je tomografický systém MRI, který umožňuje studium všech kloubů i páteře, ať už v klinostatické (vleže) nebo ortostatické (vážící) poloze, protože magnet i pacient se mohou otáčet od 0 do 90 stupňů. Díky inovativnímu designu G-scan mohou být pacienti Brio skenováni v poloze nesoucí váhu, aby se usnadnila diagnostika MSK u těch patologií, které se mohou měnit v důsledku držení těla a polohy, jako jsou bolesti dolní části zad.

Více informací

Pokročilé technologie G-scan Brio
G-scan Brio je speciálně navržen pro všechny aplikace pohybového aparátu. Otevřený a naklápěcí design je nový a inovativní způsob provádění MRI, při kterém se poloha pacienta stává nedílnou součástí výsledku vyšetření. G-scan Brio poskytuje pacientovi vysoký komfort s funkcí nejnovějšího zobrazovacího výkonu a sekvencí společnosti Esaote.

Ke stažení
Prospekt G-scan Brio (PDF - 1.7 Mb)

Kontaktujte obchodního zástupce :

 

Ing. Lukáš Kuruc

+420 777 638 713

kuruc@chironax.com

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz