Firma Esaote je největší výrobce končetinové magnetické rezonance na světě a jedním z  největších výrobců lékařských diagnostických přístrojů. Hlavní sídlo koncernu je v Itálii ve městě Janov. Další výrobní závody jsou ve Florencii - Itálie, Maastrichtu – Holandsko a Paříži - Francie.

 

K dnešnímu dni má firma Esaote po celém světě přibližně 1350 zaměstnanců. Ve  vývojových odděleních je zaměstnáno na 270 kvalifikovaných techniků, což představuje 20% všech zaměstnanců, kteří spolupracují s mezinárodními výzkumnými centry a univerzitami. Od roku 1997 zastupuje společnost Esaote na našem trhu firma Chironax Frýdek-Místek s.r.o.

MyLab 9 Vet

 

 

 

Ultra prémiová třída sonografu s nedostižným zobrazením napříč celého spektra veterinárních aplikací. Systém s ultra-engine platformou, vysokou sensitivitou a vyjímečným full HD 24“ monitorm BARCO zajišťuje dokonale čisté, kontrastní snímky. Nové techniky automatické optimalizace zobrazení, integrace různých obrazových modalit, uživatelsky definované diagnostické nástroje, hemodynamická analýza v reálném čase, to vše posouvá ultrazvukovou diagnostiku na dosud nevídanou úroveň lékařské veterinární péče.

Více informací

MyLab X8 Vet

 

 

 

Nejnovější a nejvýkonnější model platformy X disponuje sadou nejmodernějších modalit pro pokročilou diagnostiku. V základu je 21“ LCD monitor s technologií OptiLight, která umožňuje nastavovat míru osvětlení ve vyšetřovací místnosti. Nový způsob ovládání Easy Mode a Easy Color využívá tři posuvné prvky na dotykové obrazovce k rychlému nastavení obrazových parametrů v černobílém i v barevném modu – odpadá složité upravování pomocí komplikovaných technickým pojmů typu dynamický rozsah, dynamická komprese, persistence, pulsně repetitivní frekvence a mnoho dalších. Sonograf lze doplit o integrovanou baterii pro bleskový start během 15-ti vteřin. Novým rysem této třídy je 5 konektorů pro ultrazvukové sondy iQProbe.

Více informací

MyLab X75 Vet  NOVINKA

 

 

 

Nový systém X75 přináší technologie z nejvyšší řady X8 a X9 do nejmodernějšího modelu navyšujícího exceletní poměr výkon/cena.  Pokročilé technologie Esaote, smart ergonomie, absolutně tichý provoz, navýšení produktivity a uživatelského komfortu, kromě fůzování s MRI, CT nebo SPECT systémem zvládne úplně všechno. Systém ovládání z vyšších řad využívá efektivní a rychlý výběr presetů na jeden click, EasyMode mode pro geniálně snadný způsob nastavení všech zobrazovacích paramterů pro všechny sondy

Více informací

MyLab X7 Vet

 

 

 

Tento zástupce nové řady X je vybaven celou řadou unikátních technologií a podpůrných modalit pro dokonalé ultrazvukové snímky se zvláštním důrazem na kardiologii. Inovovaný patentovaný algoritmus XView+ dokáže v reálném čase redukovat šum a „speckle“ šum, CPI technologie kombinuje nízkofrekvenční a vysokofrekvenční modulaci k navýšení rozlišení a penetrace, MicroV je nejmodernější nástroj k hemodynamickému hodnocení vaskularizace a lézí, AutoEF plně automatické měření ejekční frakce na jedno kliknutí. MyLab X7Vet je dokonalý společník pro pokročilou ultrazvukovou diagnostiku.

Více informací

MyLab X5 Vet

 

 

 

Nová řada X s unikátní ergonomií přináší vynikající kvalitu zobrazení společně s vysokou mírou uživatelského komfortu do všech oblastí ultrazvukové diagnostiky. Automatické funkce „na jedno kliknutí“ výrazně zrychlují práci se systémem, navyšují úroveň diagnostické hodnoty. Řada X vstupuje na trh s novou řadou sond, která je klíčem k dokonalému ultrazvukovému skenu – design, nové materiály, výrobní postupy, to vše jsou rozhodující faktory pro nejkvalitnější skeny.

Více informací

MyLab Omega Vet

 

 

 

MyLab OmegaVet je high-end, přenosný songraf s inovativním a ergonomickým designem. Postaven na novém enginu platformy MyLab společně s operačním systémem Windows 10 přináší novou úroveň kvality, všestranosti, přesnosti a hodnoty.

Sonograf lze umístit téměř kamkoli - na stůl, na výškově nastavitelný podvozek, na volitelný skládací podvozek, díky bateriovému napájení je lze používat opravdu kdekoli.

Základní 2 konektory pro sondy lze při využití podvozku s multi-konektorem rozšířit celkem až na 4 konektory!

Více informací

MyLab Sigma Vet

 

 

 

MyLab SigmaVet je nejnovější generace přenosných sonografů Esaote. Jedná se o multidisciplinární přístroj pro rychlou a kompletní diagnostiku kdekoli je třeba. Inovativní design včetně dotykového displeje, 2 konektorů (4 při využití podvozku s multi-konektorem) a nejen výklopnému, ale i otočnému displeji 15.6" je tento koncept vrcholem nabídky na poli přenositelnosti.

Více informací

MyLab Tringa  NOVINKA 

 

 

 

Moderní koncept sonografu k vyšetření velkých zvířat – připojení lineární rektální sondy pomocí USB konektoru k mobilnímu telefonu nebo tabletu. Sofistikovaný způsob upevnění na ruku, dlouhá doba provozu na jedno nabití (dle připojeného zařízení), speciální veterinární aplikace pro jednoduché ovládání s možností připojení bezdrátového programovatelného joysticku, výborná kvalita zobrazení.

Více informací

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz