Mindray DC-8
Stáhněte si prospekt
Vyžádejte si další informace emailem
Rotograph Prime 3D rozšiřuje možnosti zubní diagnostiky. Operační flexibilita přístroje zaručuje rychlou návratnost investice. Kromě klasického panoramatického 2D zobrazení zvládá i různé 3D snímkování, od rutinních potřeb až po získání detailních informací k zavedení implantátu. Jednoduché ovládání, intuitivní uživatelské rozhraní a bezkonkurenční design dělá z Rotographu Prime 3D perfektní řešení pro kteroukoli zubní ordinaci.
K získání pokud možno co nejlepšího snímku je kritickým bodem správné a stabilní pozice pacienta. S Rotographem Prime 3D je tento důležitý krok zajištěn několika pomocnými nástroji. Správná pozice pacienta je ihned kontrolována operátorem, díky face-to-face pozici a přítomnosti kontrolního laserového kříže.  Hlava pacienta je stabilizována pomocí dvou laterálních spánkových podpěr a podpěrky brady. K přístroji je dodáván set různých podpěr k optimalizaci polohy pacienta v závislosti na typu testu. K další stabilizaci pacienta přispívá madlo pro obě ruce, které je pokryto stříbrným nátěrem uvolňující ionty stříbra, které zabraňují množení mikroorganismů na jeho povrchu. Přístroj se v širokém rozsahu pohybuje po teleskopickém sloupu pomocí několika motorů, takže je lehce adjustován na jakýkoliv typ pacienta ať už sedí či stojí.
Přístroj je flexibilní díky svému plochému deskovému senzoru, který je schopen pořizovat 2D a 3D snímky ve vysokém rozlišení. Každý uživatel rovněž ocení, že senzor není třeba nikterak vyměňovat nebo přepínat mezi 2D a 3D aplikacemi a nastavení přístroje, tak vyžaduje minimum času. Přístroj umožňuje snímkování různých objemů, každý optimalizovaný pro snímání určitého regionu zájmu. Od velkých objemů, pro snímání kompletního chrupu, po objemy zaměřené na jednotlivé čelisti nebo přesně definované úseky, uživatel je vždy schopný vybrat správný objem pro vhodné snímkování a minimalizaci ozáření pacienta, avšak získat snímek nejvyšší kvality. Mód 3D nabízí zobrazení ve vysokém rozlišení a velikosti voxelu 87,5 µm, díky čemuž poskytuje extrémně detailní 3D rekonstrukci schopnou vykreslit i ty nejmenší anatomické elementy.
Nastavení parametrů expozice probíhá v několika krocích přes intuitivní rozhraní programu Villa 3D Planner. Program umožňuje přesné měření struktur zájmu ve snímku nebo aplikovat filtry do jednotlivých řezů pro lepší zobrazení detailů. Instalace je extrémně snadná a rychlá tak, aby nedocházelo k přerušení chodu ordinace.

Rotograph Prime 3D

Odkaz na stránky výrobce
Napětí 60 - 86 kV
Proud anody 2 - 12,5 mA
Ohnisko 0,5 mm (EN60336)
Technologie senzoru deskový panel se scintilační vrstvou z jodidu cesného
Velikost pixelu 87,5 µm
Stupně šedi 16 bitů (65 536 stupňů šedi)
Napájení 220 - 240 V
Váha 67 kg
montáž na zeď
vykreslí i ty nejmenší detaily
instalace přístroje bez narušení chodu ordinace
spolehlivá kontrola polohy pacienta