Mindray DC-8
Stáhněte si prospekt
Vyžádejte si další informace emailem

Rotograph Prime

Odkaz na stránky výrobce
Rotograph Prime je digitální panoramatický rentgen vybavený pokrokovou zobrazovací technologií, ale zároveň je to kompaktní, praktický přístroj atraktivního vzhledu. Přístroj se instaluje na zeď, díky čemuž nevyžaduje mnoho prostoru a nepůsobí monstrózním dojmem. Přístroj je tak možné vměstnat prakticky do kterékoli ordinace. Instalace je „extrémně“ jednoduchá a rychlá, takže není narušen chod ordinace.
Přístroj se pohybuje po teleskopickém sloupu pomocí několika motorů, takže je lehce adjustován na jakýkoliv typ pacienta ať už sedí či stojí. Poloha snímacího ramene umožňuje personálu kontrolovat správnou polohu pacienta pomocí laserového kříže a pohodlně nastavit přesně sledovanou oblast přes kontrolní panel.
Hlava pacienta je stabilizována pomocí dvou laterálních spánkových podpěr a podpěrky brady. K přístroji je dodáván set různých podpěr k optimalizaci polohy pacienta v závislosti na typu testu. K další stabilizaci pacienta přispívá madlo pro obě ruce, které je pokryto stříbrným nátěrem uvolňující ionty stříbra a zabraňuje tak množení mikroorganismů na jeho povrchu.
Parametry snímkování jsou nastavovány přes intuitivní software počítače či dotykového monitoru pomocí grafických ikon v několika krocích. Uživatel může využít přednastavené anatomické programy. Veškeré informace o snímkování, včetně radiační dávky, jsou ihned zobrazeny na monitoru.
Efektivní pohyb hlavice a nejmodernější digitální senzor poskytuje čisté kontrastní snímky při nízkých hodnotách dávky ozáření a během velmi krátkých expozicí. Rotograph Prime poskytuje plně diagnostický systém s nejlepším poměrem cena/výkon na trhu.
Rotograph Prime nabízí širokou škálu panoramatických projekcí, uspokojující všechny nároky. Ve standardní konfiguraci je vybaven klasickými projekcemi potřebnými pro všeobecné zubní lékařství: panoramatické, temporomandibulární spoje, maxilární sinusy. Pro náročnější uživatele je zde balíček Panoramic XP obsahující polo-panoramatické snímkování, orthogonální projekce, detail přední zubní oblasti, bite-wing projekce a panoramatické snímkování při nízké dávce.


Napětí 60 - 70 kV
Proud anody 2 - 7,1 mA
Ohnisko 0,5 mm (EN60336)
Velikost pixelu 48 µm
Stupně šedi 12 bitů (4096 stupňů šedi)
Technologie senzoru CCD sensor se scintilační vrstvou z jodidu cesného
Napájení 220-240 V
Váha 62 kg
montáž na zeď
rozsáhlé balíčky vyšetřovacích programů
elegantní design
velikost pixelu 48 µm