Mindray DC-8
Stáhněte si prospekt
Vyžádejte si další informace emailem
Odkaz na stránky výrobce
Rotograph Evo 3D pracuje s technologií počítačové tomografie kuželového paprsku (zkr. CBCT=Cone Beam Computed Tomography), která umožňuje 3D rekonstrukci. Kvintesence tohoto přístroje spočívá v plochém panelovém detektoru z jodidu cesného a amorfního křemíku, který je schopen pracovat ve 2D i 3D módu. Rentgen získává snímek obou čelistí v jednom 3D snímkování a získá rovněž reálný 2D snímek, který je originální a není rekonstruován z 3D snímku, jak tomu u obdobných systémů bývá. Senzor je vždy připraven k použití bez potřeby přepínat mezi 2D a 3D zobrazením. 
Objem 3D zorného pole (93 mm x 82 mm) je dostatečně velký k zachycení celého chrupu pacienta jedinou expozicí. Výsledkem je jediný snímek  (výhoda oproti přístrojům, které pořizují více snímků, které poté „sešívají“ do jednoho snímku). Samozřejmě je možné snímkovat ve dvou redukovaných objemech horní nebo dolní čelist nebo jejich části.
Pokroková technologie, která je v tomto přístroji využita, umožňuje zobrazení snímku na počítači v reálném čase. Jakmile je získán snímek, software umožňuje uživateli veškeré výhody 2D a 3D zpracování obrazu a úpravy pacientových dat.
Obsluha přístroje je velmi jednoduchá přes dotykový kontrolním panel s intuitivním grafickým rozhraním, takže k nastavení parametrů stačí jen pár stisknutí. Uživatel může parametry navolit ze vzdáleného počítače přes jednoduchý intuitivní grafický program.
Rotograph Evo 3D se dokáže přizpůsobit potřebám téměř každé ordinace výběrem vyhovujícího modulu testování. K přístroji lze instalovat cefalometrické rameno k získání snímků celé hlavy a ruky. Přístroj je zavěšen na teleskopickém sloupu a nemá integrovanou stoličku. Proto je schopný přizpůsobit se kterémukoliv pacientovi (s hendikepem, omezenou hybností, dítěti atd.)

Rotograph Evo 3D

možnost montáže na zeď
1 senzor pro 2D i 3D snímkování
velké objemy snímkování
jednoduché ovládání, rychlý výsledek a možnost následní úpravy snímku v programu
Generátor Vysokofrekvenční (200 kHz)
Ohnisko 0,5 mm (EN60336)
Technologie 2D-3D senzoru Plochý panel z amorfního křemíku a jodidu cesného
Aktivní plocha 130 x 130 mm
Velikost pixelu 127 µm
Velikosti objemů (průměr x výška) Kompletní chrup 93x82 mm, maxila 93x40 mm, mandibula 93x52 mm
Technologie senzoru cefalometru CCD senzor se scintilační vrstvou z jodidu cesného
Aktivní povrch 6 x 220 mm
Velikost pixelu 48 µm
Váha 161 kg na zeď, 191 kg samostojné provedení
Váha s cefalometrickým ramenem 186 kg v provedení na zeď, 216 kg v samostojném provedení