Mindray DC-8
Stáhněte si prospekt
Vyžádejte si další informace emailem
Odkaz na stránky výrobce
Rotograph Evo představuje spolehlivého a nevyčerpatelného pomocníka při diagnostikování pacienta. Cefalometrické rameno může být instalováno i dodatečně.  „Jádrem“ digitální verze přístroje Rotograph Evo je digitální senzor s jodidem cesným, který díky své citlivosti umožňuje redukovat dávku ozáření. Software, který je k přístroji dodáván, umožňuje další úpravu snímku a lze jej snadno spárovat s archivačním programem. Software lze také propojit s DICOM funkcemi.
Správné vycentrování pacienta při snímkování lze kontrolovat pomocí laserového kříže. Na nosném sloupu přístroje je zrcadlo, které pacientovi napomáhá dodržovat správnou polohu. K přístroji je dodáván set opěrek brady pro různé typy aplikace. Ohnisková vzdálenost je snadno nastavena podle morfologie pacienta - pacienti s různou strukturou čelisti nejsou problémem.
Přístroj lze ovládat přes velký dotykový panel, kde operátor snadno nalezne potřebná tlačítka a funkce v logickém uspořádání nebo přes program se stejným rozhraním ve svém počítači. Rotograph Evo je snadno připojen na kterýkoli počítač nebo laptop před ethernetové připojení. Rotograph Evo je vybaven USB portem, aby bylo možné snímky „stáhnout“ na flashdisk i v případě selhaní připojení.
Ve standardním balíčku jsou všechny potřebné projekce pro všeobecné zubní lékařství (3 panoramatické projekce, sinusy a temporomandibulární spoje). Množství projekcí lze rozšířit eXtended nebo Implant balíčkem. Navíc veškeré modely Rotograph Evo mohou být vybaveny cefalometrickým ramenem pracující ve dvou módech – vysokého rozlišení pro zobrazení nejmenších detailů nebo vysoké rychlosti, kdy je standardní laterální snímek pořízen za 4,5 s. Rotograph Evo je v provedení s jedním nebo dvěma senzory. V provedení s jedním senzorem, je tento senzor jednoduše vychýlen z panoramatického ramena na cefalometr.

Rotograph Evo

Rotograph Evo Rotograph Evo D
Generátor Vysokofrekvenční
200 kHz
Vysokofrekvenční
200 kHz
Napětí 60 - 86 kV 60 - 86 kV
Proud anody 6 - 12 mA 6 - 12 mA
Ohnisko 0,5 mm (EN60336) 0,5 mm (EN60336)
Váha 147 kg; 167 kg s   cefalometrickým ramenem 147 kg; 167 kg s cefalometrickým ramenem
Přenos snímku - přes ethernet
Technologie senzoru - CCD senzor s jodidem   cesným
Velikost pixelu - 27 µm
velikost pixelu 27 µm
možnost vybavení cefalometrickým ramenem
1 nebo 2 senzorové provedení
velké množství vyšetřovacích programů
Kamil Feber
tel: 420 777 638 734
e-mail: feber@chironax.com
Jak vybrat panoramatický rentgen