Firma Chirana Progress, s.r.o. byla založena v r. 1997 a navazuje na více než 40–ti letou tradici výroby zdravotnických zařízení v Piešťanech. Patří do skupiny firem Mediprogress  Group. Nosným programem je výroba vodoléčebných zařízení, určených jak pro oblast  rehabilitace, tak i pro wellness centra a hotely.  Všechny výrobky jsou navrhovány s cílem poskytnout zákazníkům dokonalou funkčnost,  moderní design, jednoduchost ovládání a vysokou spolehlivost.

Ocean

 

Hydromasážní vany typové řady OCEAN se používají k léčebné masáži celého těla, nebo jeho častí proudem vody, nebo proudem vody ve směsi se vzduchem, který se aplikuje pomocí masážních trysek zabudovaných ve stěně vany pod hladinou vody nebo masážní tryskou, umístěnou na tlakové hadici.

 

Předností van jsou nerezové hydromasážní trysky a čerpadlo, antibakteriální povrch vany, nízká spotřeba vody (užitný objem pouze 260 - 280 l), široka škála výběru barevného řešení povrchu van (dle katalogu RALL), nízká spotřeba el. energie a snadno opravitelný povrch vany v případě poškození.

Více informací

Laguna

 

Balneologické vany typové řady LAGUNA jsou ideální součástí vybavení fitness center, rehabilitačních středisek nebo lázeňských zařízení. Jsou vhodným doplňkem masážních salónů a sportovních zařízení. Vysoce efektivní masážní a relaxační účinek ji přímo předurčují pro využití v hotelích, rekreačních zařízeních, ale i v domácnostech.

 

Předností van jsou nerezové hydromasážní trysky a čerpadlo, antibakteriální povrch vany, nízká spotřeba vody (užitný objem pouze 200 l), široka škála výběru barevného řešení povrchu van (dle katalogu RALL), nízká spotřeba el. energie a snadno opravitelný povrch vany v případě poškození.

Více informací

Hubbard

 

Celotělová hydromasážní vana s manuálním ovládáním. Je vhodná pro podávání vířivých lázní, podvodné masáže pomocí hadice s masážní tryskou. Díky svému tvaru je vhodná pro individuální tělocvik.

Více informací

VOD 56

 

Celotělová hydromasážní vana s manuálním ovládáním. Je vhodná pro podávání podvodní masáž pomocí hadice s masážními tryskami. Svou velikostí zajišťuje nadstandardní prostor při tomto typu procedury.

Více informací

Cascade

 

Vířivé vany pro dolní končetiny se používají k léčebné masáži horních končetin proudem vody obohaceným regulovatelným množstvím vzduchu aplikovaným pomocí trysek, umístěných pod vodní hladinou.

 

Předností van jsou nerezové hydromasážní trysky a čerpadlo, antibakteriální povrch vany, nízká spotřeba vody (užitný objem pouze 45 l, resp. 165 l), široka škála výběru barevného řešení povrchu van (dle katalogu RALL), nízká spotřeba el. energie a snadno opravitelný povrch vany v případě poškození

Více informací

Coral

 

Vířivé vany pro horní končetiny typové řady CORAL se používají k léčebné masáži horních končetin proudem vody obohaceným regulovatelným množstvím vzduchu aplikovaným pomocí trysek, umístěných pod vodní hladinou nebo pomocí speciálního masážního kruhu umístněného na hadici, který umožňuje obvodovou - lymfatickou masáž ruky až po rameno.

 

Předností van jsou nerezové hydromasážní trysky a čerpadlo, antibakteriální povrch vany, nízká spotřeba vody (užitný objem pouze 30 l), široka škála výběru barevného řešení povrchu van (dle katalogu RALL), nízká spotřeba el. energie a snadno opravitelný povrch vany v případě poškození.

Více informací

Lastura

 

Zvedací mobilní vířivé vany řady LASTURA se používají k masáži celého těla pro děti ve věku do 2 let (podle velikosti), popř. k masáži horních nebo dolních končetin, proudem vody obohaceným regulovatelným množstvím vzduchu aplikovaným pomocí trysek, umístěných pod vodní hladinou.

 

Vany řady LASTURA jsou výškově polohovatelné v rozsahu 600 mm, čímž se dají lehce přizpůsobit uživateli i obsluhujícímu personálu.

Předností van je možnost využití pro masáž malých dětí, masáž horních nebo dolních končetin, nejsou nutné stavební úpravy pro připojení vany, nerezové hydromasážní trysky, antibakteriální povrch vany, nízká spotřeba vody (užitný objem pouze 40 l), široka škála výběru barevného řešení povrchu van (dle katalogu RALL), nízká spotřeba el. energie a snadno opravitelný povrch vany v případě poškození.

Více informací

Niagara

 

Skotské střiky jsou vodoléčebným zařízením, které se skládá z katedry skotských střiků, tvořící základ přístroje a z kruhové a sedací sprchy, které jsou doplňkovým vybavením. Jejich vzájemným propojením získáme zařízení schopné poskytovat kompletní mimo vanové léčivé procedury.

 

Předností katedry skotských střiků je antibakteriální povrch, široka škála výběru barevného řešení povrchu (dle katalogu RALL), nízká spotřeba el. energie a snadno opravitelný povrch v případě poškozenímasáž horních nebo dolních končetin, nejsou nutné stavební úpravy pro připojení vany, nerezové hydromasážní trysky, antibakteriální povrch vany, nízká spotřeba vody (užitný objem pouze 40 l), široka škála výběru barevného řešení povrchu van (dle katalogu RALL), nízká spotřeba el. energie a snadno opravitelný povrch vany v případě poškození.

Více informací

Electra

 

Hydrogalvanická vany typové řady Electra se používají k aplikaci galvanického proudu ve vodním prostředí.

 

Předností van je antibakteriální povrch vany, široka škála výběru barevného řešení povrchu van (dle katalogu RALL), nízká spotřeba el. energie a snadno opravitelný povrch vany v případě poškození.

Více informací

Chironax Frýdek.Místek s.r.o., Revoluční 1280, 738 01 Frýdek Místek

 

tel.: 558 638 711, mobil: 777 638 711, email: chironax@chironax.com

 

Bextron Medical s.r.o., Podnikatelská 539, 190 11 Praha 9

 

tel.: 777 638 732, email: bextron@bextron.cz