Další průlom Esaote v ultrazvukové diagnostice, nová platforma orientována na produktivitu, high-end třída systému při dodržení kompaktních rozměrů.

Vše pro navýšení uživatelského komfortu a zefektivnění práce se systémem: nový typ monitoru s poměrem stran 16:10, snadná rotace a výškové nastavení, vysouvací alfanumerická klávesnice, inovovaný HD dotykový displej, kompletní bezdrátová konektivita.

Inteligentní softwarové vybavení a velká dotyková obrazovka přináší nové rysy sonografu MyLab Seven:

Custom Setup

Stiskem klávesy "E-touch" může uživatel zobrazit všechny ovládací prvky a funkce, které potřebuje pro svou každodenní rutinní praxi. Tak je navýšen komfort obsluhy společně se zkrácením doby vyšetření.

MyMacro

"E-touch" umožňuje uživateli vytvořit a uložit jeho vlastní ovládací makra přístroje - respektuje preference a potřeby každého uživatele. Lze vytvořit několikanásobné funkce, k jejichž aplikaci stačí pouze jeden stisk - méně stisknutí kláves = rychlejší diagnóza.

Smart Touch

Smart Touch to je široká nabídka nastavení zobrazovacích parametrů, preferencí uživatele a klinických potřeb. Poskytuje všechna nastavení pro jakoukoli anatomickou oblast. Optimálního zobrazení je dosaženo jediným stiskem tlačítka.
Mindray DC-8
Stáhněte si prospekt
Vyžádejte si další informace emailem
Odkaz na stránky výrobce